Capital Consult,s.r.o. je profesionálna maklérska spoločnosť

špecializovaná na sprostredkovanie širokého portfólia finančných produktov a služieb.

Poistenie domov, bytov a domácností

Bývanie je v dnešnej dobe jednou z finančne najnáročnejších celoživotných investícií. Ľudia vynakladajú veľa energie na to, aby si mohli zabezpečiť pekné a príjemné bývanie. Vaša energia však môže byť veľmi rýchlo spláchnutá povodňovou vodou valiacou sa z neďalekého kopca alebo vyhorením suseda z tretieho poschodia. Poistenie domov, bytov a domácností je tu, aby chránilo vaše najväčšie investície.

Sprostredkovatelia spoločnosti Capital Consult,s.r.o. zabezpečujú pre majiteľov domov, bytov, záhrad, chát, rozostavaných nehnuteľností a ďalších objektov poistenie na krytie rôznych rizík, ktoré môžu nastať v dôsledku živelnej pohromy, vykradnutia, zničenia alebo úmyselného poškodenia.

Poistenie domov, bytov a domácností

Čo všetko je možné poistiť:

Rodinný dom

v rátane všetkých jeho súčastí, napr. strecha, kanalizácia, elektrická prípojka, oplotenie domu.

Byt

vrátane všetkých jeho súčastí, ktoré sú s ním pevne spojené (napr. priečky, vstavané skrine) a spoločného zariadenia bytového domu, pivničné a spoločné priestory.

Domácnosť

kompletné zariadenie domácnosti, ktoré zahŕňa elektrospotrebiče, nábytok, športové vybavenie atď. Poskytuje sa vo väčšine prípadov spoločne s poistením domov a bytov
Poistenie domu, bytu a domácnosti je dôležité v prípadoch, ak ste nehnuteľnosť zabezpečili z hypotéky alebo úveru. Poistenie slúži aj ako jedna z foriem ručenia nehnuteľností. Po vzniku poistnej udalosti je potrebné čo najskôr nahlásiť spôsobenú škodu poisťovni, v ktorej je poistenie uzavreté a urobiť záznam škôd, napr. odfotením poškodeného zariadenia.
Ceny za poistenie domov, bytov a domácností závisia od trhovej ceny nehnuteľností v regióne a od ich vybavenia.
Sprostredkovatelia spoločnosti Capital Consult,s.r.o. prispôsobia poistenie domácnosti vašim potrebám a možnostiam. Ak sa stanete našim klientom, pomôžeme vám aj pri nahlasovaní poistnej udalosti a pri získaní náhrady škody.
 
Späť na produky

Chcete lacnejšie poistenie?

Vyberte si prosím druh poistenia:

Povinné zmluvné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie domov, bytov a domácností

Poistenie bytových domov

Majetkové poistenie

Cestovné poistenie

Životné poistenie

Úrazové poistenie

Napíšte prosím Vašu požiadavku: