Capital Consult,s.r.o. je profesionálna maklérska spoločnosť

špecializovaná na sprostredkovanie širokého portfólia finančných produktov a služieb.

Povinné zmluvné poistenie

Povinné zmluvné poistenie

Povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel (ďalej len PZP) je poistením, ktoré musíme platiť zo zákona. Je zamerané na úhradu škôd, ktoré spôsobíme naším autom niekomu inému. Pri rozhodovaní sa, v ktorej poisťovni je najlepšie sa poistiť, je pravdepodobne najzaujímavejším kritériom cena.

Poradíme vám, ktoré PZP je pre vaše auto najlacnejšie. Spoločnosť Capital Consult,s.r.o. spolupracuje s 10 poisťovňami, preto majú jej sprostredkovatelia rozsiahly prehľad o podmienkach, cenách a zľavách všetkých zmluvných partnerov.

Každá poisťovňa poskytuje iné zľavy, prípadne asistenčné služby pri uzavretí PZP. Zvýhodnené ceny za poistné si určujú poisťovne na základe rôznych kritérií. Nižšie ceny PZP sú napr. za motorové vozidlá s nižším výkonom motora, nižšou spotrebou a pre skúsenejších vodičov.

Zmenu poisťovne je možné urobiť do 19. novembra, ak bolo prihlásené od začiatku roka, prípadne, ak bolo motorové vozidlo prihlásené pred koncom poistného obdobia, je možné túto zmenu vykonať 6 týždňov pred skončením platnosti PZP. Najskôr je potrebné podať výpoveď PZP zo starej poisťovne a uzavrieť zmluvu v novej. Sprostredkovatelia spoločnosti Capital Consult,s.r.o. zabezpečia náležitosti týkajúce sa zmien poisťovne tak, aby ste nemuseli nikde chodiť.

Späť na produky

Chcete lacnejšie poistenie?

Vyberte si prosím druh poistenia:

Povinné zmluvné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie domov, bytov a domácností

Poistenie bytových domov

Majetkové poistenie

Cestovné poistenie

Životné poistenie

Úrazové poistenie

Napíšte prosím Vašu požiadavku: