Capital Consult,s.r.o. je profesionálna maklérska spoločnosť

špecializovaná na sprostredkovanie širokého portfólia finančných produktov a služieb.

Úrazové poistenie

Myšlienka "mne sa nič nemôže stať, ja predsa nešportujem a ak, tak nerobím žiadne adrenalínové športy", vás môže stať nemalé peniaze, ak sa vám prihodí nejaký úraz pri bežných denných aktivitách. Úrazové poistenie vám kryje náklady, ktoré vznikli v dôsledku úrazu, napr. strata príjmu v dôsledku úrazu alebo pobyt v nemocnici.

Úrazové poistenie

Poisťovacie spoločnosti ponúkajú vo svojom produktovom portfóliu samostatné komplexné úrazové poistenie, ktoré nie je spojené s investovaním.

Sprostredkovatelia spoločnosti Capital Consult,s.r.o. uvedený produkt odporúčajú klientom, ktorí nemajú záujem o životné poistenie a sú si vedomí, že úraz môže ovplyvniť ich pracovné aktivity. Pri výbere sa zohľadňujú potreby klienta, konkrétne je možné realizovať ponuku individuálneho poistenia alebo poistenia pre celú rodinu. Produkty sú postavené tak, aby zohľadňovali aj následky úrazov, t.j. trvalé následky úrazov, hospitalizáciu a poúrazovú rekonvalescenciu. Myslí sa aj na vážnejšie úrazy, kedy sa odškodnenie realizuje v progresívnom plnení.

Sprostredkovatelia spoločnosti Capital Consult,s.r.o. poskytujú optimálne riešenie pre budúcich klientov, ktorí majú záujem o tento druh poistenia.

Späť na produky

Chcete lacnejšie poistenie?

Vyberte si prosím druh poistenia:

Povinné zmluvné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie domov, bytov a domácností

Poistenie bytových domov

Majetkové poistenie

Cestovné poistenie

Životné poistenie

Úrazové poistenie

Napíšte prosím Vašu požiadavku: